କରଣ ଜୋହର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ବିଶେଷ ସମ୍ପର୍କ କାହାଠାରୁ ଲୁଚି ନାହିଁ। ଏକ ଭଲ ବୃତ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ବ୍ୟତୀତ, ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର | କରଣ ଅନେକ ଥର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆଲିଆଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପିଲା ପରି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ଆଲିଆ କରଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପିତା ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଭାବନ୍ତି। ପିତାଙ୍କ ପାଇଁ ତାହା ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ବିଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତ, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ପିଲାମାନଙ୍କର ସନ୍ତାନ ଥାଏ, ଅର୍ଥାତ୍ ସେମାନେ ଜେଜେବାପା କିମ୍ବା ଜେଜେବାପା ହୁଅନ୍ତି | ନିକଟରେ ଆଲିଆଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କିପରି ଥିଲା ତାହା କରଣ ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

କିଲକରମାନେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର କପୁର ପରିବାରରେ ସ୍ୱର ଉଠାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଜଣେ ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଶିଶୁକୁ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି। ବିବାହର ଦୁଇମାସ ପରେ ସେ ଏହି ଖୁସି ଖବର ଦେଇ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଚକିତ କରି ଦେଇଥିଲେ। କରଣ ଜୋହର ମଧ୍ୟ ଏକ ମାତୃ ଦାଦା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ କାନ୍ଦିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କାରଣ ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତ କରଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ ଥିଲା |

ଯେତେବେଳେ ଆଲିଆ

କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ ତେଣୁ ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ସେ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ କାନ୍ଦିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲି। ସେ ମୋ ଅଫିସକୁ ଆସିଲା | ମୋର ମନେ ଅଛି ସେଦିନ ମୋର କେଶ ବହୁତ ଖରାପ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ମୁଁ ହୁଡି ଉପରେ ଏକ କ୍ୟାପ୍ ରଖିଲି | ସେ ମୋତେ ଏହି ଖୁସି ଖବର ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ମୋର ପ୍ରଥମ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମୋ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଆସୁଥିଲା ଏବଂ ଆଲିଆ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ସେ ମୋତେ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ | ମୁଁ କହିଲି ଯେ ତୁମେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବ ନାହିଁ ଯେ ତୁମେ ଏକ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିବ | ଏହା ଅନୁଭବ କଲା ଯେ ତୁମର ଶିଶୁ ଏକ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ତାହା ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥିଲା | ତଥାପି ଅଛି। ‘

ସେୟାର୍ ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ୍ ବଣ୍ଡ୍ କରନ୍-ଆଲିଆ

କରନ୍ ଜୋହର, ‘ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ୍ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଆଲିଆ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଝିଅଠାରୁ ଜଣେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ମହିଳା ରୂପେ ରୂପାନ୍ତର କରିଥିବାର ଦେଖିଛି ଏବଂ ମୁଁ ବହୁତ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରୁଛି | । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପିତାମାତା ପରି | ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିପୋଷଣ କରିଛି ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ 17 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା, ସେ ମୋ ଅଫିସକୁ ଆସିଥିଲେ | ଆଜି ତାଙ୍କୁ 29 ବର୍ଷ ବୟସ | ଗତ 12 ବର୍ଷ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯାଦୁକର, ଯେହେତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଦୃଢ ବନ୍ଧନ ବାଣ୍ଟିଛି |

କରଣ ଆଲିଆଙ୍କ ଶିଶୁକୁ ନିଜ କୋଳରେ ନେବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି

, କରଣ ଜୋହର ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଆଲିଆଙ୍କ ଶିଶୁକୁ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ନେବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିବି ନାହିଁ। ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋର ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ବଢ଼ାଇଲି, ସେତେବେଳେ ମୋର ଶିଶୁ ଆଲିଆଙ୍କ ସହିତ ସମାନ ଅନୁଭୂତି ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି |

ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ କରଣ ଆଲିଆଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଉଛନ୍ତି କରଣ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର

ପାଇଁ ‘ରକି ଅର ରାନୀ କି ପ୍ରେମ କାହାନି’ରେ ଆଲିଆଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ରଣଭୀର ସିଂ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏଥି ସହିତ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ତ୍ତୁଗାଲରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି

Leave a Reply

Your email address will not be published.